Prenájom skladových a výrobných priestorov

OZCentrum ponúka prenájom skladových a výrobných priestorov na troch poschodiach so spevnenou betónovou plochou s vysokou zaťažiteľnosťou. So stropnou výškou 3 až 7 metrov, obslužnou rampou pre nakladanie a vykladanie tovarov a vlastnou vysokonapäťovou prípojkou sú priestory vhodné aj pre ľahkú výrobu.

Skladové a výrobné priestory je možné modelovať podľa potreby od 300m². V budove sa nachádza priemyselný výťah, 220V a 380V elektrické prípojky, voda, nové sociálne zariadenia, internetová prípojka a vykurovanie stropovými infražiaričmi na základe požiadavky nájomníka. Areál má nový asfalt a poskytuje dobrý prístup pre kamióny a nákladné autá, ktoré tu môžu parkovať.

Prenájom kancelárskych priestorov

V rámci komplexu ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou od 20 m². Budova a jednotlivé kancelárie prešli kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia a plastových okien. Štandardnou výbavou je internetová prípojka a voda. Na požiadanie je možné namontovať stropovú klimatizáciu.

V cene nájmu sú zahrnuté všetky náklady vrátane spotreby elektrickej energie a vykurovanie. Pre nájomcov je k dispozícii parkovacie miesto zdarma. Kancelárske priestory je možné používať aj ako obchodné priestory pre poskytovanie služieb a za účelom predaja tovaru.