Bytový komplex

Krátkodobé ubytovanie a dlhodobý prenájom bytov v centre Prešova. Ponúkame na prenájom príjemné bývanie pre rodiny aj obchodných manažérov

K OZCentrum patrí aj bytový komplex na Exnárovej ulici v Prešove. Ponúkame na krátkodobý aj dlhodobý prenájom 1-izbové a 2-izbové byty. Budova a jednotlivé byty prešli komplexnou rekonštrukciou a renováciou fasády, kotolne, sociálnych zariadení a samotného interiéru bytov. Počas ubytovania alebo prenájmu máte k dispozícií parkovacie miesto zadarmo.

Bytový komplex

Občianska vybavenosť

Priamo za bytový komplexom sa nachádza detské ihrisko, zdravotnícke zariadenie Poliklinika Sekčov, potraviny, obchody, pošta a večierka. V blízkosti je známe obchodné centrum MAX a zastávky MHD s dobrým napojením do centra mesta.

Z krátkodobého hľadiska je prenájom bytu v našom komplexe vhodný pre obchodníkov, manažérov, obchodných zástupcov a ďalších, ktorí majú v pláne stráviť v meste Prešov len niekoľko dní.

Z dlhodobého hľadiska ponúkame príjemné bývanie pre mladých ľudí a rodiny s deťmi.

Vyžiadať obhliadku

Ak máte záujem o prenájom alebo ubytovanie kontaktujte nás prostredníctvom formulára.

Piváreň

Piváreň U Vodníka

Niekoľko metrov od nášho bytového komplexu sa nachádza menšia piváreň U Vodníka. Okrem dobre vychladeného piva tu nájdete stolný futbal, šípky, možnosť sledovania športových prenosov a v letných mesiacoch aj posedenie na terase.

Kaviareň

Kaviareň Rafaello Caffe

V bezprostrednom susedstve nájdete príjemnú kaviareň Rafaello Caffe s prekrásnym interiérom, ladenú v talianskom štýle. Kaviareň ponúka široký výber káv, čajov a ďalších nápojov. K dispozícií je fajčiarska a nefajčiarska miestnosť a bezplatná WiFi sieť.