Centrum mesta

Centrum mesta

OZCentrum sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite vzdialené asi 10 min. chôdze od historického centra mesta Prešov. V blízkosti objektu sídlia banky, úrady, pošta a množstvo obchodov.

Parkovanie

Parkovanie

Pre nájomníkov je bezplatne k dispozícii parkovisko priamo v komplexe, prípadne ďalšie parkovisko, ktoré sa nachádza v blízkosti areálu. Parkovisko je dostatočne dimenzované aj pre kamióny a nákladnú dopravu.

Dopravný uzol

Dopravný uzol

OZCentrum sa nachádza v bezprostrednom centre mesta s dobrým dopravným napojením na hlavné ťahy a výpadovky. Pred komplexom sa nachádza zastávka MHD, autobusová a železničná stanica.

Bezpečnostná služba

Bezpečnosť

Celý komplex ako aj jednotlivé budovy a parkoviská sú k dispozícií 24/7 s regulovaným vstupom zabezpečeným vrátnicou.

Moderný koncept

Moderný koncept

OZCentrum je najväčšie obchodno-priemyselné centrum v Prešove. Ponúkame na prenájom bytové, kancelárske, skladové a výrobné priestory s výbornou dopravnou dostupnosťou v širšom centre mesta.

Občianská vybavenosť

Občianská vybavenosť

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú všetky inštitúcie každodennej potreby, banky, pošta, zastávky MHD, autobusová a železničná stanica, obchodný dom TESCO, BauMax a NAY Elektrodom.

Možnosť ubytovania

Možnosť ubytovania

Pre vašich obchodných partnerov a spolupracovníkov ponúkame možnosť ubytovania v našom bytovom komplexe za zvýhodnených podmienok. K dispozícii sú 1-izbové a 2-izbové byty na dlhodobý a krátkodobý prenájom.

Tiché prostredie

Tiché prostredie

Napriek pomerne frekventovanej lokalite sa nám podarilo použitím moderných materiálov a technológii vytvoriť tiché a príjemné prostredie pre Vaše podnikanie a bývanie.

Špičkové služby

Špičkové služby

Záleží nám na kvalite služieb, ktoré poskytujeme našim nájomníkom. Aj preto sme plne zrekonštruovali, upravili a zmodernizovali všetky objekty, ich priestory, parkoviská a príjazdové cesty.